Páteční online

AR-TE dílna

Bezpečný online prostor pro všechny zájemce o prožitkové malování s prvky arteterapie.

Naše online dílna je pro vás všechny, kteří chcete ochutnat prožitkové malování, arteterapii, artefiletiku nebo si jen pohrát s barvami, odpočinout si a na chvíli se odreagovat od rušného tempa všedních dní.  

Naši ar-te dílnu otevíráme vždy v pátek dle rozpisu od 17:00 do 19:00 hodin.

Počet míst je omezený a proto je potřeba si místo rezervovat na emailu: terapiemalovanim@gmail.com.

Max. počet účastníků je 6.

VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ 

 AR-TE DÍLNA NA FB

Nestíháte naši dílnu nebo potřebujete více soukromí? Přidejte se k nám na FB, kde se můžeme setkat tak, jak vám to vyhovuje. Přiďte si pro společný prožitek.

Vaše spokojenost nás moc těší

Chtěla bych Vám poděkovat za zajímavou on-line arte dílnu a nádhernou meditaci. Meditace mi pomáhá zvládat stres z on-line výuky a pomáhá mi s bolestmi zad , které z toho vyplývají. V reálné výuce málokdy sedím. Rada se zúčastním i arte dílny naživo . Přeji Vám krásné klidné dny. .
Kateřina M.AR-TE dílna online - Láska - prožitek z meditace 4/2020
Děkuji za krásný zážitek plný klidu a radosti.
LucieAR-TE dílna online - LÁSKA - prožitek z meditace 4/2020
Na zdi nad stolem mám nalepenou hlavu...byť to tak vizuálně rozhodně nevypadá, ale obsahem už rozhodně jo - je to moje hlava! A aniž bych tušila co v ní nosím, tak jsem to nakreslila a dávalo to dokonalý smysl. Fascinující!!! Řekla bych, že se mi až podlomila kolena údivem. A to vše jsem zažila na arte dílně s Andreou a Radkou. Zůstává pro mě silným zážitkem, který si oživuji pokaždé, když kouknu na hlavu nad stolem.
JuditaAR-TE dílna téma V HLAVĚ 1/2020

Andrea Trebatická

Arteterapeutka, naturopatka, lektorka jógy
Při své práci naturopatky propojuji tělesnou rovinu (akupunktura, baňky, masáže) s rovinou duševní (arteterapie). Cílem je harmonizace těla i ducha, což se dále pozitivně odrazí i v životě člověka. Arteterapii jsem studovala v Barceloně pod vedením skvělého člověka Joana Sagrery a stále čerpám z jeho znalostí a zkušeností. Po návratu do Čech jsem absolvovala certifikovaný kurz u Mirka Huptycha. Svět obrázků považuji za velmi inspirativní a pomáhá mi vidět souvislosti, které mohou být v každodenním životě zastíněny rutinou, egem anebo se dají jednoduše přehlédnout. Namalovat jakoukoliv čmáranici a pak v ní nacházet a hlavně vidět kontext s životem nebo momentálním problémem považuji za naprosto elegantní a jednoduchuchou osobní terapii. Jednoduše řečeno. Arteterapie mě stále fascinuje!!!!!!

Mgr. Radka Rybínová

Arte koučka, lektorka artefiletiky a enkaustiky
Věřím, že vše potřebné na naši pozemskou pouť máme ukryté v sobě. S nadšením objevuji cesty, jak se k těmto informacím a pokladům dostat a jsem přesvědčená, že právě ony nám přinesou trvalé štěstí, spokojenost a radost ze života. Artefiletiku jsem studovala jako specializaci na PF UK a arteterapii u Mirka Huptycha. Jsem průvodkyní energetické psychologie – technik emoční svobody EFT a koučkou osobního rozvoje. Ráda lidi inspiruji k tvořivosti, sebepoznání a důvěře ve vlastní schopnosti.