Techniky emoční svobody EFT 

S čím vám pomohu:

Psychické potíže:

stres, deprese, fobie, nízké sebevědomí, nespavost,
dětské problémy, závislosti, traumata, vztahové problémy

Fyzické potíže:

fyzické bolesti, alergie, neplodnost, nadváha, chronické choroby

Kariéra a finance:

strachy a obavy z neúspěchu/úspěchu, dosahování cílů,
prokrastinace, zlepšení výkonnosti

VÝHODY TECHNIK EMOČNÍ SVOBODY

* jsou bezpečné * jednoduché  * účinné v 90% * přináší rychlý pocit úlevy * řeší příčiny potíží * odstraňují stres * harmonizují tělo * jsou dostupné kdekoliv a kdykoliv * vhodné pro domácí použití

Objednejte se na telefonu: 602 309 336

Nadpois elementu

Nyní se můžeme setkat při konzultaci EFT i ONLINE. Abychom úspěšně vyřešili všechny vaše potíže, pošlu vám před zahájením sezení výukové video, ve kterém se dozvíte vše potřebné k úspěšné spolupráci. 

Těším se na vás 🙂

     EFT -  jednoduchá, rychlá a účinná cesta k navrácení psychického i fyzického zdraví, založená na tradicích čínské medicíny a moderní psychologie. 

     Okolní svět prožíváme a vnímáme pomocí vlastních pocitů a emocí. Každý den tak zažíváme emoce příjemné i nepříjemné.  Za to, jakým způsobem reagujeme na okolní svět mohou naše podvědomé programy, které jsme se naučili a převzali v dětství od našich rodičů, prarodičů, vychovatelů a pod. Velkou roli v našich každodenních reakcích hrají i prožitá traumata, hodnocení, srovnávání, zesměšňování (např. ve škole) apod. Ve výsledku nám podvědomí nedovolí překročit určité hranice, abychom nemuseli zažívat nepříjemné pocity,  jako jsme zažívali v minulosti. Z tohoto důvodu pak můžete mít pocit, že se vám nedaří dosáhnout vytčených cílů a požadavků, které máte od života. Často také dochází k sebesabotáži, tzn. energie vašeho těla se otočí proti vám a vy zažíváte jeden neúspěch za druhým.

     Rovněž zdravotní problémy nebo fyzické bolesti mají příčinu v zablokované životní energii nebo chybných programech a přesvědčeních. Na dráze dojde ke zkratu a objeví se psychické a fyzické nepohodlí, které ovlivní náš celkový zdravotní stav. Při terapii, kdy mechanicky jemným poklepáváním působíme na začátky a konce energetických drah, dochází ke zprůchodnění toku energie, zneutralizování negativních reakcí v organizmu a vymizení emočních bolestí. Všechny vzpomínky a prožitky zůstanou stejné, jen se změní jejich emoční náboj. 

    EFT  - techniky emoční svobody jsou univerzální léčebnou metodou, jak ji nazývá pan G.Craig - emocionální akupunkturou, kde se místo jehel používají prsty.  

Jak probíhá konzultace?

Na konzultaci se nemusíte nijak speciálně připravovat (kromě konzultace ONLINE). Nejdůležitější je vědět, co chcete vyřešit, případně jaký problém chcete odstranit. Čím je váš cíl konkrétnější, tím je to lepší. Pokud se vám "to" nedaří a neumíte "to" pojmenovat, nebojte se. Pomůžu vám vaši situaci rozklíčovat. 

Celá konzultace trvá 60-90 minut. Budu vám pokládat otázky týkající se vašeho problému. Kdy to začalo, co se zrovna dělo ve vašem životě, co je na problému nejhoršího. Ve vizualizaci vám pomohu vrátit se do doby, kdy se problém objevil. Budeme společně odkrývat všechny souvislosti a zároveň čistit vaše energetické dráhy. 

Po konzultaci se můžete cítit mírně unavení. Je to v pořádku. Energie se mohu čistit i několik dní. Je dobré nastolit klidnější režim a pít dostatečné množstvé vody.  

Jak probíhá ONLINE konzultace?

Na ONLINE konzultaci se již musíte trochu připravit. Ale nebojte se. Před online setkáním vám zašlu informační video, ve kterém najdete potřebné informace.  

...po nástupu na vysokou školu jsem zažívala velký stres. Nové prostředí, noví lidé a halda učení. Měla jsem v hlavě chaos a hlavně strach, jak to všechno zvládnu. Při terapii jsem svůj strach objevila na hrudi. Asi po 20 minutách ťukání jsem pocítila velkou úlevu a hlavně pocit, který se mi někam vytratil a to ten, že to všechno zvládnu. Moc děkuji za vlídné vedení a trpělivost při terapii. Od té doby je můj strach pryč a já úspěšně zvládla první semestr.
Bára N.studentka ČVUT
...v létě jsem trpěla bolestmi lýtek a otékání nohou. O EFT jsem se dozvěděla od známé. Moc jsem tomu nevěřila, ale již po první terapii jsem cítila své nohy lehčí. Oč víc jsem byla překvapená, že jsme se při povídání a ťukání dostaly až do mého dětství, kdy jsem jako malá jezdila s maminkou na letní brigády a při dlouhém stání ve vlaku omdlela. Zbavila jsem se všech negativních pocitů spojených s touto událostí a mé problémy zmizely. Jsem vděčná nejen paní Radce, ale i této úžasné metodě. Moc děkuji.
Marcela S.Praha
...EFT ťukání vás přivede ke svobodě a dá klíč k nitru. U mě se díky sezení nastartovala dobrodružná cesta životem s grácií, tady a teď, hojnost a naplněný život. Děkuji, doporučuji.
Kateřina B.Praha
...předem mého psaní Vám srdečně děkuji za kvantové léčení, které mě po měsících utrpení konečně zbavilo neskutečné a skoro už obdenní bolesti krku a zatuhlých šíjových svalů.Vyzkoušela jsem opravdu už všechno možné z technik, od masáží po náplasti proti bolesti, ale úleva přišla až teď díky Vám. Je to úžasné. Děkuji.
Lucie G.Brno
...pomohla jste mi při náhlém zánětu močového měchýře, který mě přepadl o víkendu bez dosahu lékaře. Řešila jsem tehdy určité dost stresující situace, když mě postihlo silné řezání, pálení a dokonce i třesavka s teplotou a krev v moči. Po vašem jemném poťukávání na určité body jsem pocíťila velkou úlevu a ustoupení všech průvodních bolestí. Protože jsem nechtěla nic zanedbat a po vašem doporučení jsem zašla ještě za doktorem, který mi na překrytí zánětu napsal pro jistotu léky, ale prakticky jsem hned fungovala bez všech obtíží. Věřím, že jsem se z toho dostala rychle díky Vaší dovednosti pomocí této metody. Děkuji ještě jednou.
Eva S.Praha

Objednejte se na telefonu: 602 309 336

EFT online
700 Kč
60 min
Objednat
EFT online konzultace a telefonická nebo emailová kontrola
EFT konzultace
800 Kč
60 min
Objednat
EFT konzultace + telefonická nebo emailová kontrola
EFT konzultace
1000 Kč
90 min
Objednat
EFT konzultace a telefomická nebo emailová kontrola
EFT konzultace 3+1 ZDARMA
2400 Kč
4 x 60 min
Objednat
EFT konzultace a telefomická nebo emailová kontrola