Jak mi 5 chlapů zahřálo nohy

Nemusíte ani závidět, ani se děsit. I když závidět možná asi jo, protože venku je ještě stále zima a já mám pořád TEPLÉ NOHY.

To je snad na té zimě to nejhorší – pocit studených nohou, který se záludně šíří vzhůru a rozpíná se v tělesný ne komfort.

Vezměme to ale popořádku. Chodím ráda do městské knihovny a vždy tam na mě něco zajímavého čeká. A tak jsem se tam jednoho mrazivého dne vydala, abych ukrátila hodinku, kdy čekám na dcerku, až jí skončí kroužek. Knihovnu máme pěknou, přímo kosmickou stavbu a tak tam chodím velmi ráda.

Mám tam už svoje oblíbené uličky se zajímavými knížkami. Tentokrát jsem tuhle uviděla na první pohled. Zářila novotou a byla hned na kraji. Vím, že ty nejlepší knížky bývají většinou hodně ohmatané, ale já mám raději ty nové. Ty ne moc čtené.

Tak jsem po ní sáhla a ejhle, po více jak dvaceti letech na mě vykouklo prastaré tajemství studnice mládí.

Z knihy se na mě culilo 5 urostlých chlapíků – 5 Tibeťanů. Energetická cvičení, která k nám přišla snad hned po sametové revoluci a která jsem i pár týdnů cvičila a postupně je zase vypustila ze svého života.

Dnes, po tolika letech mě toto cvičení doslova učarovalo svým éterickým názvem, až se mé tělo zatetelilo blahem a řeklo si – TO BER.

Kdo neznáte cvičení 5 Tibeťanů, tak jen v krátkosti uvedu, že se jedná o pět jogínských ásán. Je to soubor cviků, který pochází z tibetského kláštera a harmonizuje procesy v těle i v duši. Zaručí dobrou tělesnou kondici, posiluje svalstvo, vyrovnává páteř, okysličuje klouby, detoxikuje, přináší uvolnění, omlazuje, udržuje pružnost těla a tak dále a tak dále – zkrátka úplná studnice mládí :-).

Pravidelným cvičením se staráte nejen o své tělo, ale také o svoji duši. Začnete o sobě více přemýšlet a už jen tím, že si věnujete čas na cvičení, vám přináší příjemné pocity.

Při cvičení zároveň pracujete s vlastní energií. Jistě všichni víte, že čakry v těle jsou silná energetická pole, která jsou sice okem neviditelná, ale řídí sedm žláz s vnitřní sekrecí. A tyto žlázy zase regulují veškeré tělesné funkce, včetně procesu stárnutí.

Ve zdravém těle se tyto víry rychle točí, proto životní energie proudí směrem nahoru celým naším endokrinním systémem. Pokud však jeden z těchto vírů zpomalí, naruší tok energie, což zapříčiní stárnutí a úbytek vlastní energie, v nejhorším případě i nemoc.

Cvičení pěti Tibeťanů přimějí tato energetická centra, aby se opět přirozeně roztočila. Cvičení se nazývají RITUÁLY – a je skvělé si z nich každodenní rituál opravdu udělat.

Sestava cviků

Celá sestava se cvičí jednou denně, začíná se na 3 opakováních každého cviku a postupně se každý týden přidávají 2 opakování, než dosáhnete počtu 21. Cviky vypadají jednoduše, ale já cvičím necelé dva měsíce a jsem na počtu 9.

Nebudu zde popisovat jak a co se správně cvičí. Tibeťané se hojně pohybují na internetu a tak když budete připraveni, ti správní učitelé se vždy objeví.

Já se jich tedy už nepustím.

Však která žena by se chtěla pustit chlapů, kteří jí jsou ochotni zahřívat nohy.

Pomůžu vám navrátit přirozené zdraví a životní pohodu ve všech oblastech vašeho života. Specializuji se na techniky emoční svobody EFT, kvantovou podporu a arteterapii.   Můj příběh si přečtěte tady>> Jsem autorkou ebooku Zdraví a pohoda ve vaší mysli, Ebook si zdarma stáhnete tady>> a 3 týdenního koučovacího programu Cesta k úspěchu za 21 dní.K programu se dostanete tudy>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.