Jak se po ránu cítit lépe

Není nad to, prožít hezký den. Zvláště v této emočně vypjaté době. Možná vás ne-překvapí, že právě ranní rutiny a rituály jsou pro celý den docela zásadní. Ale ruku na srdce, udržíte jejich pravidelné opakování?

Roztěkané myšlenky po probuzení, zmatené pobíhání, abyste všechno stihli, vám odebírají značnou část energie a vytváří podhoubí pro chaotický a ne příliš vydařený den.

Kdežto rána, kdy máte přesně nastavené rituály a rutiny, vám dodají klid, navýší vnitřní sílu a energii a urovnají myšlenky. Já jsem si třeba dlouho říkala, že nemám ráno čas na cvičení. Pak jsem ale začala dělat energetickou sestavu, která mi dělá moc dobře, přidala jsem cvičení na rozproudění lymfy v těle a nakonec přidala ještě 3 pozdravy slunci.

TO NEMŮŽU RÁNO STIHNOUT, říkala jsem si…

Tak jsem si to jeden den stopla na hodinkách a naměřila jsem 6 MINUT.

WOW – jenom 6 minut a já se potom cítím tak dobře? Nabitá energií a s dobrými pocity, že jsem pro sebe něco hned po ránu udělala?

Když víte přesně, jak bude vaše ráno vypadat, budete se na něj těšit. Protože budete vědět, co přesně bude následovat a co vám to přinese. Odpadnou myšlenky – Bože, musím zase vstávat a udělat to a to….A ne nadarmo se říká, že jaké je naše ráno, takový je celý den.

A má to ještě jeden velký benefit. Víte jaký? Bude vás to bavit. Bude vás bavit vymýšlet si a zdokonalovat všechna vaše příští rána. Popusťte uzdu fantazii a vymyslete si pro sebe přesně to, co vám přináší radost – otevře si okno a třikrát se zhluboka nadechněte, běžte pod studenou sprchu, cvičte, udělejte si dobrý čaj nebo kávu, dejte si na den jedno přání, které si splníte, přečtěte si na každý den pozitivní afirmaci, v jejíž energii poplujete až do večera. Poděkujte za něco, za co jste vděční…Je toho opravdu plno, co můžete zahrnout do ranních rutin a rituálů.

Dělejte to týden, dělejte to měsíc a uvidíte, jak se vaše dny začnou pomalu proměňovat. Začnete se cítit lépe a lépe, protože budete mít urovnané ráno. Pocítíte příval vnitřní síly a energie, protože začnete den tím, co vám přináší radost a pocity spokojenosti. A to je ten největší dar, který si můžete v této, ale i jiné době dát, a který vás nic nestojí.

A ještě jedna rada na závěr – když se vám nebude chtít, nebudete se cítit dobře nebo zaspíte a vynecháte, nic se neděje. Neodkládejte ale návrat dlouho a naskočte do ranních rituálů co nejdříve to zase půjde.

S rituály jsou dny prostě hezčí a kvalitnější.

Pomůžu vám navrátit přirozené zdraví a životní pohodu ve všech oblastech vašeho života. Specializuji se na techniky emoční svobody EFT, kvantovou podporu a arteterapii.   Můj příběh si přečtěte tady>> Jsem autorkou ebooku Zdraví a pohoda ve vaší mysli, Ebook si zdarma stáhnete tady>> a 3 týdenního koučovacího programu Cesta k úspěchu za 21 dní.K programu se dostanete tudy>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.