Jak zadat svému podvědomí představu dokonalého zdraví

Představa dokonalého zdraví provází lidstvo asi od nepaměti. Zdraví a mladí chceme cítit pokud možno stále, nehledě na to, jak roky ubíhají…

V tomto směru mě asi nejvíce ovlivnil film TAJEMSTVÍ, kdy jsem si uvědomila, že vlastně nemusím být nemocná. Nemusím prodělat každý rok několik viróz, na které jsem dost trpěla a většinou jsem ulehla společně se svými dětmi. Uvědomila jsem si, že největším tajemstvím, které jsem si tenkrát z filmu odnesla, byla VDĚČNOST za to, že jsem zdravá. Že mé tělo funguje dokonale a je to zcela přirozené.

Netvrdím, že jsem od té doby žádnou virózu neprodělala, ale jejich četnost se velmi snížila. Uvědomila jsem si, že nemoc byla pro mě hlavně útěkem z reality a z vynucené potřeby si odpočinout.

Dnes je pro mě zdraví svého těla zcela přirozenou součástí života a hlavně mých myšlenek. Každý den předávám svému podvědomí přesně takové myšlenky, jak se chci cítit.

Dnes už to není žádné tajemství

Ale co je velmi důležité je, abyste tomu věřili. Abyste se tak cítili. Aby se myšlenky na dokonalé zdraví staly vaší součástí. Pokud se to chcete naučit, začněte každodenní praxí na chvíli se zastavit a utišit. Pomocí dechu se uvolněte a koncentrujte svoji pozornost do svého nitra. Pak už záleží na vaší fantazii, jak své dokonalé zdraví svému podvědomí nabídnete. Zde uvádím pár příkladů:

Nekonečná léčivá síla proniká celým mým tělem…“

„Jsem vděčná/ný za to, že jsem zdravá/vý…“

„Každý den mě naplňuje dokonalé zdraví, radost a harmonie…“

„Představa dokonalého zdraví naplňuje moje podvědomí…“

Co zadáte, to se vám vrátí

Co se po těchto větách děje?

Podvědomí řídí všechny důležité pochody v těle. Je zodpovědné za tlukot srdce, dýchání, trávení, látkovou výměnu, vyměšování hormonů, růst a obnovu buněk, průtok krve, odvádění škodlivin a tak dále a tak dále…

Zdá se vám, že toto sami nemůžete ovlivnit? Ale můžete. Vaše myšlenky mění energii, která v mozku toto všechno řídí. Cokoliv zadáte pomocí myšlenky do mozku, promění se ve vašem fyzickém bytí. Pokud se vaše myšlenky budou stále točit kolem potíží, mozek a podvědomí na to budou patřičně reagovat a budou vám bránit na cestě ke zdraví, štěstí a spokojenému prožívání života.

Zahoďte proto všechny strachy, obavy, negativní myšlenky (sem patří i kritika druhých a negativní hodnocení cizích situací) a naplňte svoji mysl myšlenkami harmonickými a zdravými, zaměřenými na lásku, vnitřní klid a nechte, aby se projevily posléze i ve vašem těle.

Ale nemyslete si, že to uděláte jednou a to stačí. Celý tento koncept musíte přijmout jako životní filosofii, která se stane vaší součástí natolik, že o ni už pak nebudete muset přemýšlet a vše poběží automaticky.

TAKOVOU MOC MAJÍ VAŠE MYŠLENKY.

Pomůžu vám navrátit přirozené zdraví a životní pohodu ve všech oblastech vašeho života. Specializuji se na techniky emoční svobody EFT, kvantovou podporu a arteterapii.   Můj příběh si přečtěte tady>> Jsem autorkou ebooku Zdraví a pohoda ve vaší mysli, Ebook si zdarma stáhnete tady>> a 3 týdenního koučovacího programu Cesta k úspěchu za 21 dní.K programu se dostanete tudy>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.