Královna emocí

Je krásná, když je sama sebou. Vítr si hraje s jejími vlasy. Je jedno, jestli jsou černé, blond nebo hnědé. Jsou krásné a přitažlivé. Tak jako ona sama. Je jediná královna ve svém království a měla by si toho být vědoma. V rukou drží květinu, o kterou musí po celý život pečovat. Ta květina je její duše. Vyrostla zde na Zemi ze semínka a dokud se nezrodilo první poupě, sama netušila jaký květ pro ní život přichystal.

Postupně si ale vzpomínala a nesměle otevírala své okvětní lístky. Když se rozvila do celé své krásy, stala se z ní královna. Královna vlastního života, která má vliv na to, jak se bude její květina cítit a jak bude vypadat. Každé ráno vybírá, jakými emocemi bude svojí květinu zalévat. Sáhne-li po vodě radosti, lásky, úsměvu a vděčnosti, květina bude kvést a vonět na všechny strany. Sáhne-li po vodě hněvu, zloby, nenávisti a závisti, květina bude chřadnout, uvadat a s ní i sama královna. Vlasy jí splihnou, tělo se shrbí a ona postupně začne přicházet o svoji sílu a krásu.

Květina, kterou drží v dlaních vyžaduje pozornost a péči, která je hodna královnám. Na světě jsou miliony královen a každá drží v rukou jinou květinu. Společně pak tvoří pestrou zahradu plnou barev, vůní a tvarů. A v takové zahradě je radost žít.

I Ty, která čteš tento příběh jsi královnou držící svojí květinu. Zavři oči, zhluboka se nadechni a podívej se na ní. Jaká je? Je barevná, plná síly a vůně nebo se Ti na ní něco nezdá? Je povadlá, má zaschlé listy nebo je už ani nemá? Má veškerou Tvoji pozornost nebo si na ní úplně zapomněla? Nic není ztraceno. Stačí jen nabrat tu správnou vodu plnou lásky, radosti, pochvaly a uznání a Tvoje květina zase zesílí a začne kvést a vonět tak, že se začneš opět cítit jako opravdová královna.

Jsi-li muž a čteš tyto řádky, máš stejné právo jako mají královny. Právo volby, jak se budeš starat o svojí květinu.

 

 

 

 

Pomáhám lidem otevírat cesty k vlastnímu nitru a spokojenému životu ve zdraví a hojnosti.  Specializuji se na techniky emoční svobody EFT, kvantovou podporu a arteterapii. Vedu a inspiruji ostatní k harmonii, sebelásce a důvěře ve vlastní schopnosti.  Můj příběh si přečtěte tady>> Jsem autorkou ebooku Zdraví a pohoda ve vaší mysli, Ebook si zdarma stáhnete tady>> a 3 týdenního koučovacího programu Cesta k úspěchu za 21 dní.K programu se dostanete tudy>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Darujte sami sobě to nejcennější

    Jak nastolit opět pohodu a zdraví ve své mysli se dozvíte v ebooku ZDARMA.

  • Nejnovější články
  • Potkáme se na Facebooku:
  • Kategorie