Můj příběh

   Můj příběh je stejný jako ten váš....jedinečný a neopakovatelný. 

Moje životní cesta mě vybízela k zájmu o zdraví člověka a taje lidské psychiky. Začala jsem hledat souvislosti mezi životními událostmi, emocemi a prožitky.

Dnes jsem došla k poznání, že veškerá moudrost  života a odpovědi na naše otázky se ukrývají hluboko v nás. Stačí se jen umět ptát.

Je to svět, který mě baví objevovat a dovolím si i tvrdit, že právě tam se ukrývá zdroj lidského štěstí a spokojenosti.

Moje cesta začala kineziologií - koncepcí One Brain, která mi pootevřela dvířka k nitru člověka a dovolila mi propojit a nalézat příčinu životních událostí. Přesto, když pomalu začal z mého života odcházet milovaný člověk jsem věděla, že jen tato technika mi k pochopení nestačí. 

Říká se, že když otevřete jedny dveře a vsoupíte do místnosti, otevřou se dveře další. Ty moje vedly k technikám emoční svobody EFT a osobnímu koučinku. Moc ráda na toto období studia vzpomínám, protože právě v této době mi vše začalo dávat hlubší smysl. Tuto cestu jsem završila výcvikem Optimal EFT a kvantovou léčbou, která posunula moje schopnosti a dovednosti ještě o kus dál. Řekla bych, že kvantová technika stále ještě předbíhá dnešní racionální dobu, ale já jsem ráda, že mohu její nástroje kdykoliv pro sebe i ostatní využít.  

Na vysoké škole jsem se setkala s artefiletikou - reflektivním, tvořivým a zážitkovým pojetím ve vzdělávání. Tento nový obor mě nesmírně okouzlil a dal mým činnostem nový rozměr a směr v podobě dalšího studia arteterapie - prožitkového malování

Barvy, pastelky a výtvarná tvorba vždy patřily k mým milým a oddechovým činnostem. Nyní jsou pro mě i mé klienty prostředkem na cestě k sebepoznání a objevování vlastních možností a cest.

Další mojí láskou je enkaustika - malování horkými vosky.  Je to barevný svět bez hranic, skvělý relax a odpoutání se od starostí všedních dní. 

Poskytuji individuální konzultace technik emoční svobody EFT, pořádám kurzy enkaustiky a arte prožitkové workshopy. To nejlepší ze svých znalostí a zkušeností jsem shrnula do třítýdenního koučovacího programu Cesta k úspěchu za 21 dní, která vás pomocí technik EFT, koučinku a barevné terapie provede cestou za svými sny. 

Pokud hledáte ztracenou rovnováhu, přirozené zdraví, radost, spokojenost

a chcete hledat cestu k sobě, jste u mě správně.