Sedmá cesta ke štěstí: žijte svůj život

Chcete-li žít svůj život, hledejte své pravé JÁ. Já vám mohu ukázat cestu k sobě prostřednictvím arteterapie – prožitkového malování. Budete tak překvapeni tím, co v obrázcích uvidíte, že se vám nebude chtít ani uvěřit.

Vaše vnitřní já je totiž vaším pravým domovem. Mělo by to být místo klidu, lásky a radosti. Pokud chcete o toto místo pečovat, stáhněte si moji novou meditaci Láska pro tvé království.

Všichni chceme dělat hlavně to, co nás baví, co nás naplňuje. A u toho zažívat radost a pocity štěstí. Jenže během dne na nás čeká plno úkolů, povinností a šedých stereotypů. Nad tyto záležitosti se musíme naučit se přenést. Stačí pochopit, že naše vědomí nejsme pouze my, ale rozpínáme se všude kolem. Do všech věcí, které vnímáme kolem sebe. My sami tvoříme svoji vlastní realitu a naším úkolem je jenom být. Pak zmizí stres, starosti, úzkosti, nejistoty a strachy. Zní to jednoduše, že ano?

Jestli nevěříte nebo tápete, zkuste na pár dnů:

  • Nechat plynout život spontánně a volně.
  • Vpusťte lásku do života. Stáhněte si moji meditaci >>ZDE
  • Začněte odkrývat zdroj své tvořivosti a představivosti.
  • Napojte se na svoji intuici a nechte si jí vést.
  • Vždy myslete na to, aby vše, co děláte, bylo prospěšné i pro okolí.

Cesta k sobě je cestou k vlastnímu vědomí. Tyto stavy můžete prožívat v meditaci, kdy zažijete pocit, že vaše vědomí je nekonečné. Věděli jste, že meditace (stav hlubokého uvolnění) potlačuje geny vyvolávající zánět?

Chcete-li se vydat na tuto cestu, dělejte následující věci:

  • Stav extáze neboli nekonečného pocitu štěstí je náš zdroj. Kdykoliv se k němu můžete vrátit. Od naší osobnosti, přes hranici ega ke znovu nalezení svého vlastního já. Vracejte se do svého nitra.
  • Vnímejte své tělo, myšlenky a okolí jako jeden proces. Jako jedno vědomí.
  • Vyživujte své vize zevnitř. Buďte v bdělé pozornosti – TADY A TEĎ. Dostanete se na loď nikdy nekončícího přítomného okamžiku. Nic jiného totiž neexistuje.

Nezapomeňte, že všichni vše sdílíme navzájem. Dýcháme vzduch, který koloval už v tolika lidech. Pijeme vodu, kterou pilo už tolik lidí a zvířat, která protékala potoky a omývala kameny. Vaše pocity, strachy a úzkosti se energeticky šíří do vašeho okolí. Pocity oddělenosti se následně obracejí proti vám a vy nejste šťastní. Proto otočte jejich energii i změňte je na pocity radosti, lásky a štěstí.

Štěstí léčí. Léčí nejen vás, vaše blízké, ale i celou naši planetu. A ta to nyní hodně potřebuje.

Kéž by to byla šťastná planeta…
Pomůžu vám navrátit přirozené zdraví a životní pohodu ve všech oblastech vašeho života. Specializuji se na techniky emoční svobody EFT, kvantovou podporu a arteterapii.   Můj příběh si přečtěte tady>> Jsem autorkou ebooku Zdraví a pohoda ve vaší mysli, Ebook si zdarma stáhnete tady>> a 3 týdenního koučovacího programu Cesta k úspěchu za 21 dní.K programu se dostanete tudy>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.