Setkání s dvojplamenem

Cítila jeho energii dávno předtím, než přijela na letiště. Věděla, že tam bude někdo, kdo ovlivní její životní cestu. Tenkrát o dvojplamenech nevěděla zhola nic.

Byl tam. Na první pohled jí ničím nezaujal, byla trochu zklamaná. Postupem času jí na něm ale začalo něco fascinovat. Tajně mu věnovala každičký pohled. Shodou okolností si hned první večer společně sedli ke stolu. Když promluvil, zarazil jí jeho hluboký, krásný hlas. Zalekla se. Cítila se zmatená a nezkušená. Co dělat, kam se dívat, co říkat? Byla po celém dni tak unavená, že vidina brzkého návratu na hotel jí ochudila o pár vzácných chvil, kdy se mohli více sblížit.

Další dny ji přitahoval stále víc a víc. Souhra náhod je sváděla dohromady, ale ona nenašla odvahu ho blíže oslovit. Zdál se jí tak vzdálený, duchem někde daleko a přesto tak blízký jejímu srdci.

Cítila se jak omámená. Co se to děje, proč má pocit, že toho člověka dobře zná, že mu rozumí, že vidí dovnitř jeho duše. Proč si jí tedy nevšímá, když ona prahne po jeho pohledech a společnosti? Vůbec nechápala, co se to uvnitř ní děje. Sledovala každý jeho krok, až jí to bylo trapné.

Předposlední den pobytu někam zmizel. Neabsolvoval s ostatními společnou cestu a ona se cítila hrozně. Rozervaně…Kde je, kam šel, proč tu není s ní? Nevydrží bez něho ani minutu…Vydržela. Ale její mysl se jen těžko kochala z impozantních krás a památek jednoho evropského velkoměsta.

Poslední den. Opět má pocit, že je pro něho neviditelná. Až v letadle. Seděl pár řad před ní a ještě před vzletem se na ní otočil. Konečně se jejich pohledy setkaly. Ta chvíle byla tak krátká a přesto se zdála tak nekonečná, že se zcela ztratila v hloubce jeho pohledu. Celý let pak přemýšlela, co se to s ní děje.

Přistání na letišti v Ruzyni. To nezvládne, pomyslela si. Je konec. Nezná ani jeho jméno. Jak se bez něho bude moci vrátit do svého běžného života? A je to vůbec možné? Čeká, až se dav lidí prodere uličkou k východu z letadla. V hlavě jí hučí a její pocity v těle se roztančily jako rozházené dílky puzzlí. Nic do sebe nezapadalo. Najednou, těsně před východem sedí na sedadle ON. Nemůže tomu uvěřit. Šel přeci o velký kus lidí před ní. Vteřiny letí závratnou rychlostí a ona se zmůže jen na úsměv a projde kolem něho dál.

Už je z letadla venku. Dav lidí jí nutí pokračovat… Roj myšlenek v hlavě se rozběhl na plné obrátky. Co tam dělal? Čekal snad na ní? Chtěl jí něco říci? Nebo si to jen namlouvá? Nebo je to jen její přání? Co to jen udělala? Proč se nezmohla na jediné slovo?

Zastaví se až u výdeje kufrů. On za chvíli rychle projde kolem. Znovu se zmůže jen na úsměv. Paralyzovaná vším, co se v ní za poslední čtyři dny odehrálo, uvnitř cítí obrovský zmatek a bolest zároveň, že jí za chvíli zmizí ze života. On zatím mizí v kuřárně. Pak telefonuje. Stále ho musí nenápadně pozorovat. Vyzvedává si kufr. To už ale pro ní přijíždí rodina a ona s nimi odchází pryč. Zklamaná, zmatená, naštvaná sama na sebe, že se nezmohla na jediné slůvko….

Další dny se cítí prázdná. Jako by ztratila někoho, koho po dlouhé době našla. Snaží se sama sebe přesvědčit, že vše je tak, jak má být. Ale není. Hledá jak šílená na internetu, kdo to mohl být. Potřebuje to vědět. Nic nenachází. Prohlíží fotky, na kterých se jí ho podařilo zachytit. Nemá jedinou stopu. Je to k zešílení. Potřebuje to vědet. Bere si na pomoc tarotové karty. Vychází jí vstříct. Odvahu holka, odvahu. Napadá jí plán. Šílený plán. Tahá další kartu. Karta je příznivá. Sbírá odvahu a píše si o kontakt do cestovky. Majitelka je vstřícná a kontakt jí posílá.

Otevírá internet a hledá. To, co nachází, jí vyrazí dech. Muž, kterého hledala, a který v ní zanechal tak hlubokou emocionální stopu má své stránky. Najednou ho má před sebou. Jeho a celou jeho tvorbu, která se jí zdá neuvěřitelně krásná. Je plná něhy, citu a lásky. Vidí ho. Slyší ho. Je to k zešílení. Tryskají jí slzy štěstí. Nachází odvahu a píše mu email. Posílá mu jednu ze svých fotek, na které ho zachytila. Píše hodně oficiálně, vůbec ne to, co doopravdy cítí.

Odepisuje. Tají se v ní dech a zaplavuje jí pocit štěstí. Je ale nedočkavá. Neví co má napsat. Má pocit, že ho tak dobře zná, že její odpověď už nemusí být tak škrobená. Chce být vtipná, chce se jí trochu laškovat, ale jak se později ukáže, asi se netrefila. Sama si to uvědomuje a v dalším emailu se pokusí o omluvu. Žádná odpověď. Tak to je konec. Po čase zkouší napsat ještě jednou.

Žádná odpověď. Jak náhle ho našla, tak náhle ho zase ztratila. Pláče. Jakmile je sama, tak pláče. Něco hluboko uvnitř  musí ven. Zaplavují jí výčitky. Všechno, ale úplně všechno zvorala. Byla absolutně nepřipravená. Ale k čemu? Na co? A co by vlastně chtěla? Co hledala?

Svěřila se své dobré přítelkyni. To ona jí navedla na možné setkání s dvojplamenem. Duší, která by mohla být její druhou polovinou a při cestě na Zem se od sebe oddělili, aby každá mohla získávat svoje zkušenosti. Začala o dvojplamenech vše dostupné studovat. Všechno do sebe přesně zapadalo.

Z celého setkání se vzpamatovávala asi dva roky. Jestli opravdu potkala svůj dvojplamen, neví. Každopádně toto setkání jí hodně změnilo. Otevřelo v ní kreativitu, kterou onen muž hojně oplýval a otevřel v ní cestu k její vnitřní ženě.

Dodnes je vděčná za toto krátké setkání a věří, že se třeba ještě někdy potkají.

Pomáhám lidem otevírat cesty k vlastnímu nitru a spokojenému životu ve zdraví a hojnosti.  Specializuji se na techniky emoční svobody EFT, kvantovou podporu a arteterapii. Vedu a inspiruji ostatní k harmonii, sebelásce a důvěře ve vlastní schopnosti.  Můj příběh si přečtěte tady>> Jsem autorkou ebooku Zdraví a pohoda ve vaší mysli, Ebook si zdarma stáhnete tady>> a 3 týdenního koučovacího programu Cesta k úspěchu za 21 dní.K programu se dostanete tudy>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Darujte sami sobě to nejcennější

    Jak nastolit opět pohodu a zdraví ve své mysli se dozvíte v ebooku ZDARMA.

  • Nejnovější články
  • Potkáme se na Facebooku:
  • Kategorie