Teď je ten správný čas

Příroda kolem nás se probouzí a já jako každý rok žasnu, jak nám po dlouhé a nehostinné zimě začíná vydávat své první dary v podobě barevných květů a kvítků, které se odhodlaně derou na povrch promrzlé země, vstříc hřejivým slunečním paprskům.

A protože i my jsme součástí této přírody, máme nyní stejnou a jedinečnou příležitost a potenciál vynést ze svého nitra na světlo  květ, který obohatí náš život a životy druhých. Tím květem myslím náš sen, touhu, myšlenku, cestu, plán něco uskutečnit…. Cokoliv, co máme uvnitř a víme, že když to necháme vyrůst a vykvést, naplní nás to radostí, láskou a uspokojením.

Teď je ten správný čas začít důvěřovat sobě, životu a vesmíru, že nás povede tou správnou cestou. Nyní se můžeme napojit na přírodní zákony, které vše probouzí a dávají šanci k růstu, naplnění a hojnosti. Nastal čas odhodit všechny strachy, předsudky, domněnky a obavy z neúspěchu.  Sama příroda po nás chce, abychom otevřeli svá srdce, rozevřeli náruč a s vděčností začali vytvářet prostor pro náš nádherný a jedinečný květ, nechali ho plně vyrůst a vykvést a zazářit v slunečních paprscích.

 

Pomůžu vám navrátit přirozené zdraví a životní pohodu ve všech oblastech vašeho života. Specializuji se na techniky emoční svobody EFT, kvantovou podporu a arteterapii.   Můj příběh si přečtěte tady>> Jsem autorkou ebooku Zdraví a pohoda ve vaší mysli, Ebook si zdarma stáhnete tady>> a 3 týdenního koučovacího programu Cesta k úspěchu za 21 dní.K programu se dostanete tudy>>
Komentáře
  1. Lenka Bartková napsal:

    Výstižné!!! Vždycky mám pocit, že jarem teprve začíná nové období. Úplně cítím to nutkání realizovat všechny změny, které jsem si naplánovala 😉

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.