Život plný zázraků

Potkáte-li se se svým nitrem, se svojí duší a chytnete-li se společně za ruce, začnou se ve vašich životech dít zázraky.

MÁM TO OVĚŘENÉ A FUNGUJE TO

Neděje se to ale jen tak mimoděk. Musíte být pozorní a všímat si synchronicit a souvislostí, kterými k vám okolí promlouvá. Musíte se naučit tyto indicie nejen zachytit, ale také je umět rozluštit. Jakmile se to naučíte, otevře se před vámi dobrodružná cesta životem a vy se nestačíte divit, jak do sebe vše zapadá. Vaše okolí začnete vnímat jako projekční plátno, které reaguje na vaše myšlenky, přání a pocity.

JAK A KDY ZAČÍT?

Začít můžete HNED TEĎ. Pokud jste to ještě nikdy nezkoušeli, začněte si dnes vědomě všímat všech událostí, které se kolem vás budou dít. Buďte pozorní ke svým myšlenkám a zároveň se dobře dívejte kolem sebe. Netlačte na sebe pokud to nepůjde. Musíte být uvolnění, důvěřovat, nechat vše hladce plynout.

HRAJTE SI !

Zkoušejte to a berte to jako zábavnou hru, která zpestří vaše všední dny. Až se to naučíte, žádný den už všední nebude. Uvidíte, že si brzy začnete všímat věcí, které korespondují s vašimi myšlenkami – např. se budete pro něco rozhodovat a najednou uvidíte nebo uslyšíte něco, podle čeho poznáte cestu správného rozhodnutí. Nebo budete něco potřebovat a zrovna vám do cesty přijde někdo, kdo to má a nabízí.

Uvedu vám tu příklad ze svého života.

Bylo to ještě v době, kdy jsem se topila v povinnostech a starostech, které jsem si na sebe nabrala. V té době moje dcera špatně spala a musela jsem      s ní spát v pokoji, aby mě nebudila. Každé ráno mě začali kolem 4 hodiny budit holubi, kteří se usídlili na nadokenní římse. Pokaždé, když mě vzbudili jsem byla nevrlá, protože jsem už neusnula. Zrovna v té době se ale ke mě dostalo EFT (techniky emoční svobody), které mě oslovilo natolik, že jsem se přihlásila na výcvikový kurz. Hned na prvním setkání jsem nevěřila svým očím, když jsem zjistila, že Institut energetické psychologie má ve znaku právě holubici. Jakmile jsem propojila tyto dvě události, našli jsme řešení, jak je dostat z okna pryč. Už jsem je nepotřebovala. Měli mi snad ukázat mojí cestu?

Zdá se vám to úsměvné? Kdo ví…., od té doby si podobných synchronicit a souvislostí vědomě všímám a pracuji s nimi. Často se nestačím divit, jak vše do sebe krásně zapadá a kolem mě se objevují situace a lidé, které přesně v danou chvíli potřebuji.

 

JAK POZNÁTE, ŽE SE JEDNÁ O SYNCHRONICITY

V první řadě musíte být pozorní. To znamená, žít vědomě. Žít přítomností, žít tím, co právě děláte a prožíváte. Vaše myšlenky by se neměly toulat někde v minulosti ani nikde v budoucnosti. Jinak tyto indicie přehlédnete. Dále musíte být pozorní ke svému okolí – všímat si drobností kolem vás, předmětů, zvuků, obrazů, vůní, barev apod. Chodit s otevřenýma očima a umět propojit mysl s událostmi, které zažíváte.

Dále je pak  dobré umět nacítit takové to vnitřní vedení, tu vnitřní nit, která slouží jako navigace naším životem. Je to takový zvláštní pocit někde hluboko uvnitř. Pocit harmonie a důvěry, že jdete po správné cestě.

Kdo jste už tuto nit našli, jistě mi dáte za pravdu, že se život začne měnit a stává se naším přítelem, který pro nás chce jen to nejlepší. Kdo ji začnete teprve hledat, věřte, že to opravdu stojí za to. Neslibuji, že na této cestě nejsou žádné překážky. Ale věřím, že každá nás nakonec vždy o něco cenného obohatí a posune někam, kam bychom se bez této události sami nedostali.

Pokud vám mohu být nápomocná na vaší cestě, ráda budu. Ať už prostřednictvím EFT terapií, koučinku nebo arte sebepoznávacích workshopů, které chystám od září i jako ucelený kurz.

NA ZÁVĚR

Závěrem vám chci napsat, že tato cesta „flow“ plynutí je tady pro každého. Každý z vás se na ní můžete napojit. Chyťte se se svojí duší za ruce a nechte vše plynout. Obklopte se pokorou, vděčností, láskou a lidmi a věcmi, které vám přinášejí radost. Rozlučte se se vším, co vás netěší a se všemi, kteří vám nic nepřináší. Odstraňte ze životů vše, přes co nevidíte na vlastní cestu. Poděkujte, odpusťe, rozlučte se a otevřete náruč pro váš nový život. Život plný zázraků.

Pomůžu vám navrátit přirozené zdraví a životní pohodu ve všech oblastech vašeho života. Specializuji se na techniky emoční svobody EFT, kvantovou podporu a arteterapii.   Můj příběh si přečtěte tady>> Jsem autorkou ebooku Zdraví a pohoda ve vaší mysli, Ebook si zdarma stáhnete tady>> a 3 týdenního koučovacího programu Cesta k úspěchu za 21 dní.K programu se dostanete tudy>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.